Evde fare var ne yapmalıyım ?

Çözüldü1544 GörüntülemeCevapps
0

eve fare girmis ne yapabilirim?

0

evde kaşar var demekki

0

Sokaktan bir kedi çevir sen de

0

Kedi idrarı ve yılan pisliği, fareleri kaçırıcı özellikte olduğu için hayvan barınaklarından alacağınız bu maddeler, evde fareden kurtulmak için yardımcı olacaktır.

0

En güzel çözüm terlik 🙂

0

Hiçbir çözüm yolunu beğenmemişsin, napalım fareye dava mı açalım? ? Hayvancağız bu kış gününde sıcacık ev bulmuş istesen de çıkaramazsın zaten salla yazı bekle, yazın kapıyı açarsın gider zaten kendiliğinden, ? El kadar hayvan yemez seni merak etme ???

0

Odanın ısıgını kapat ve kapını ac ısıgı gordugunde  sokak lambası na gıdecektır.

0

fare için en iyi çözüm kapan ama daha da temiz çözümü şöyle: büyükçe bir kartona nalburlarda satılan fare yapışkanından sürün, tam ortasına bir parça kaşar bırakıp mutfak dolabının altına doğru itin (muhtemelen mutfakta olduğunu varsayıyorum:)ertesi gün peynir gitmişse düşman sandığınızdan daha akıllı demektir 🙂 peynir duruyorsa henüz gelmemiş demektir, beklemeye devam..fare peynire gelirse zaten karton büyük olduğu için almak istediğinde tüylerinden yapışacak ve çıkamayacak. viyyk sesinden anlarsınız zaten:)kartonla kaldırıp atarsınız.. bu arada evde dolap içlerinde paketi açık makarna,cips vs. bırakmayın…
Scroll Up